Технолог мебелно производство

Описание

КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
• Задаване и контролиране на технологичния процес на производство на мебели;
• Настройване на машини за оптимална работа и високо качество на произвежданата продукция;
• Отговаря за произвежданата продукция и контролира нейното качество;
• Анализира и предлага методи за оптимизация на качеството при производствените процеси;
• Въвежда нови технологии;
• Следи за ефективно използване на материалите, обслужването и ремонта на оборудването, и оптималната техническа експлоатация на машините;
• Помага за повишаването на технологичната квалификацията на други работници и специалисти;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Желателен е опит на сходна позиция в мебелно производство, не по-малко от 2 години.
• Предимство е опитът в производството на корпусна мебел с използване технологии за обработка - вкл. на ПДЧ, МДФ с HPL и фурнировано покритие, огъване на детайли;
• Опит в организацията на технологията едросерийно производство;
• Опит в организация на технология за производство на дизайнерски проекти с висока сложност;
• Задълбочени познания в областта на CNC машини и тяхното програмиране, опит с настройване на дървообработващи машини / кантиращи, режещи, дупчещи /
• Висше образование ще се счита за предимство.

ЛИЧНИ КАЧЕСТВА И УМЕНИЯ:
• Лоялност, почтеност, трудоспособност, комуникативност;
• Отговорно отношение към работата, колегите, подчинените, техниката и внимание към детайлите;
• Желание за постоянно развитие и професионална реализация;
• Умения и желание за работа в екип

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Конкурентно заплащане на база резултати и ангажираност с компанията;
• Възможност за професионално и кариерно израстване;
• Работа в екип от мотивирани колеги-професионалисти;
• Служебен транспорт от София до фабриката и обратно;
• Служебна SIM карта;
• За кандидати от страната поемаме ангажимент за съществена подкрепа с наема на квартира в София.

Ще се свържем само одобрените кандидати с покана за среща за позицията.

Назначение веднага след одобрение и представяне на изискваните документи.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Елин Пелин

Адрес:

2111, ул. Неофит Рилски 26, с. Петково, община Елин Пелин

Дата:

09.02.2018

Организация:

МИМ БЪЛГАРИЯ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за МИМ БЪЛГАРИЯ АД може да получите ТУК