Сътрудник - обслужване на клиенти в банка- София

Horizons е консултантска фирма с над 16-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на средно управленско и експертно ниво.

За наш клиент – Райфайзенбанк, търсим да назначим:

Сътрудник обслужване на клиенти в банка

Ако Вие сте отговорна и комуникативна личност, то

Ние предлагаме:

- Работа в банков офис
- Възможност за придобиване на знания в банковата сфера
- 4-часов работен ден с фиксирано работно време от 11:00 до 15:00ч.
- Динамична работна среда
- Заетост по проект за период от 3 месеца
- Възможност за кариерно развитие

Вашите задължения:

- Представяне на мобилното приложение пред клиентите на банката
- Запознаване с функционалностите и съдействие при сваляне и регистрация в приложението
- Представяне на новите функции на банкоматите
- Изисквания към длъжността:
- Отлични презентационни и комуникационни умения
- Проактивност
- Умения за работа в екип
- Минимум средно образование

Ако нашето предложение е интересно за Вас, изпратете ни актуална автобиография.

Конфиденциалността Ви в процеса на подбор е гарантирана.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.
Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 450 до 500 лева на месец

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

20.03.2020

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК