ОПЕРАТОР на машина

Описание

Описание на позицията:
- Работи с контролно-измервателни уреди - шублер, микромер, измервателен часовник и др.
- Работи с конструктивна и технологична документация;
- Отговаря за качеството на произведените детайли;
- Открива причините водещи до брак и ги отстранява;
- Извършва основни дейности по поддръжка на машината;
- Познаване принципа на работа на машините с ЦПУ ще се счита за предимство;
- Познава свойства на режещите инструменти.

Основни изисквания:
- Средно техническо образование /за предпочитане с профилиране в машиностроенето/;
- Опитът на подобна позиция в промишлено производство е желателен;
- Познаване функционирането на различни металорежещи и металообработващи машини;
- Практически опит с измервателни инструменти;
- Систематичен, аналитичен и ориентиран към качеството подход при работа;
- Умение за работа в екип

Компанията предлага:
- Отлични условия на труд;
- Дългосрочно трудово правоотношение;
- Възможност за работа на сменен режим;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 600 до 950 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.04.2018

Организация:

Метом

Детайли за организацията:

Повече информация за Метом може да получите ТУК