Оператор/ка на машина в печатно производство

Във връзка с развитие на дейността на наш клиент – лидер на пазара за производство на самозалепващи етикети,търсим сериозни и мотивирани кандидати за позицията:

Компанията предлага:
- Възможност за започване веднага;
- Добро стартово възнаграждение за хора без опит, които искат да научат занаята;
- За хора с опит в тази сфера , възнаграждение по договаряне;
- Техническо обучение, свързано с производствения процес;
- Ясни отговорности.

Изисквания:
- Средно образование/техническо, полиграфия и др./;
- Техническа грамотност и умения
- Опит на подобна длъжност НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН;
- Готовност за работа на 12-часови смени (дневна, нощна и два дена се почива).

Отговорности и задължения:
- Печат на пълноцветни самозалепващи етикети
- Флексо печат, полиграфия;
- Изработка на клишета и термосферни ленти;
- Отговаря за качеството на произведените изделия.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Лиценз на Поликонтакт 1702/17.03.2014г.
За връзка с нас: 052/601 601, 602 602, 0888 833 363, e-mail: contact7@polycontact.com

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

09.03.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК