Специалист монтажни дейности и търговия - шоурум- София

Описание

Специалист монтажни дейности и търговия - шоурум
Ние сме Easy Consult - българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси. За наш клиент – лидер в производството на ергономичното офис оборудване и представител на световни дизайнерски и ергономични марки.

Основни задължения:
- Отлично познаване характеристиките на продуктите – предимствата, материалите и цените;
- Осъществяване на директни продажби и доставка на стоки;
- Монтиране/Отремонтиране/ на продуктите в магазина;
- Приемане на стока и поддръжка на всички входящи и изходящи материали.
- Организиране на международни транспорти (комуникация с транспортни фирми).
- Работа с цел увеличаване качеството на обслужване на клиентите;

Основни изисквания:
- Търговски опит в магазин за мебели, техника, електроуреди;
- Опит като монтажник, строител, декор-строител;
- Шофьорска книжка;
- Комуникативност, организираност, инициативност и отговорност;
- Английски език на работно ниво е сериозно предимство

Ако ти търсиш:
- Стандартно работно време;
- Работа с конкурентно заплащане;
- Мобилност и динамика в работния процес;
- Работа с утвърдила се на пазара компания.

Изпрати директно автобиографията си!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.09.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК