РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА НА ПРЕСА И АБКАНТ

Описание

Задължения :
• Обслужва и работи на различни видове преси
• Зарежда машината с необходими материали или заготовки.
• Извършва общи спомагателни и различни по сложност основни работи при пресоване на материали и заготовки
• Работи с всички видове преси и ги поддържа в техническа изправност
• Проверява качеството на детайлите преди, по време и след обработката съгласно инструкция за качествен контрол;
• Разтоварване и подреждане на готовите детайли на определеното за това място;
• Спазва инструкциите по здраве и безопасност на работното място.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Специални умения:
• Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство; • Изпълнителност и отговорност; • Сръчност и наблюдателност; • Умение за работа в колектив.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

с. Царацово

Дата:

17.04.2018

Организация:

"Туристстрой-Царацово" ЕООД

Повече информация за "Туристстрой-Царацово" ЕООД може да получите ТУК