Хигиенист - за производствен цех - FRUDADA смути

Описание

Отговорности:

Пряко подчинен на мениджър производство.
Съблюдава производственият процес за спазване на стандартите и изискванията за качество
Отговаря за хигиената на производствените помещения.
Отговаря за почистване и подреждане на складовите помещения, както и почистване на прилежащите територии.

За да сте част от екипа е необходимо да сте отговорни към възложената Ви работа и да спазвате вътрешните правила.

Предлагаме постояно работно място с трудов договор и осигуровки. Удобен и редовен градски транспорт.

Изисквания към кандидата

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.04.2018

Организация:

Santulita EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Santulita EOOD може да получите ТУК