Общи Работници

АСТРEA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За наш клиент основен производител на висококачествени бои, мазилки и топлоизолационни материали - търсим Общи Работници.

Основни задължения:
* почиставне на складови и дворни площи;
* събиране и изнасянае на отпадъци;
* поддържане на реда и хигиената на работното място;
* работа с производствени машини.

Изисквания към кандидата:
* организираност и енергичност;
* отговорни и позитивни личности;
* желание за работа в екип.

Нашият клиент предлага:
* трудов договор според българското законодателство;
* допълнителни социални придобивки;
* отлични условия на труд;
* възможност за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_OR).

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.04.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК