Служители в производствена компания

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За международна компания, лидер в производството, търсим да назначим служители на различни производствени позиции (Оператори на машини, пакетаж, обработка на продукция и др.)

Основни задължения:

• Следи за правилното изпълнение на производствения процеса, подреждане и издаване на готовата продукция;
• Отговаря за наличието на производствените инструменти;
• Изпълнява отговорно, качествено и на време поставените задачи;
• Спазва условията за безопасност на труда;
• Поддържа чистота на работното мято.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Добро стартвово възнаграждение, бонус схема и ваучери за храна;
• Осигурен транспорт до работното място (за лицата, които не живеят в гр. Нови Искър);
• Работа в стабилна и бързо развиваща се компания;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
• Работа на сменен режим.

Изисквания към кандидата:

• Опит в сферата на производството ще бъде предимство;
• Мотивация за работа в производство;
• Отговорност и дисциплинираност;
• Внимание към детайли.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Нови Искър

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

27.04.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК