Проектант на мебели

Описание

Задължения:
- Разработване на технически проекти и чертежи. Практически опит с AutoCad, 3D Studio MAX, VCarve Pro и др. CAD програми;
- Работа със конструктивно-технологична документация към изделията;
- Оформяне на чертежи и техническа документация;
- Отговорност към поетите задължения, спазване на срокове и способност за планиране на задачите;

Изисквания:
- Отлична техническа и компютърна грамотност - Владеене на AutoCad 3D, VCarve Pro, 3D Studio MAX и/или др. чертожни програми.
- Професионален опит в проектирането и разработването на интериорни чертежи.
- Опит в производството на мебели;
- Познания в областта на мебелното производство и видовете материали;

Ние ви предлагаме:
* Добри условия за работа и развитие на професионалните ви умения;
* Работа в екип от професионалисти;
* Изключително разнообразни проекти;
* Стимулиращо възнаграждение;

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете ни вашатa актуална автобиография или се свържете с нас директно на телефон: 0888 466 465.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. "Атанас Узунов" 38

Дата:

02.05.2018

Организация:

Вестил - Веселин Петков ЕООД

Повече информация за Вестил - Веселин Петков ЕООД може да получите ТУК