Машинен оператор - отговорник

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - един от най-големите производители в хранително-вкусовата промишленост, търсим служител на позицията:

Основни задължения:

1. извършва подготвителни дейности за преработката на суровия продукт;
2. участва в отделните етапи на производствения процес;
3. оперира на машина и я поддържа ;
4. въвежда данни за производствения процес по зададени критерии;
5. отговаря за малки групи от служители и изготвя отчети след всяка смяна.

Изисквания:

• добро здраве;
• минимум основно образование;
• умения за работа в екип;
• отговорност, лоялност и изпълнителност;
• внимание при изпълнение на поставените задачи

Опит в производствено предприятие не е задължителен.

Компанията предлага:

• Осигурен фирмен транспорт за сметка на работодателя до и от работното място;
• Работно облекло;
• Работа на 3-сменен режим по график;
• Добро и мотивиращо възнаграждение;
• Въвеждащо обучение и работа по утвърдени стандарти;
• Възможност за развитие в утвърдена на пазара компания.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.05.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК