Инженер Конструктор - може и без опит- Русе

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент водеща индустриална компания в град Русе, търсим мотивирани и отговорни специалисти за позиция:

Инженер Конструктор - може и без опит.

Позицията е подходяща и за завършващи или наскоро завършили студенти.

Основните Ви задължения ще са:

- Участвате в създаването на нови изделия и модификации на вече разработени такива;
- Проектирате и изработвате моделни образци според проекта, над който се работи;
- Поддържате и контролирате спецификациите на изделията и изискванията към тях;
- Създавате и актуализирате конструктивната документация;
- Работите в тясно сътрудничество с производствени специалисти във връзка с внедряване на конструираните изделия.

От Вас очакваме:

- Висше инженерно образование;
- Умения за работа с AutoCAD;
- Английски език - на работно ниво;
- Компютърна грамотност - MS Office (много добро боравене с Excel);
- Предишен опит на сходна позиция не е задължителен - разглежда се само като предимство;
- Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип.

Ние предлагаме:

- Условия за дългосрочна реализация в голяма компания;
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Ваучери за храна и безплатен транспорт;
- Възможност за повишаване на квалификацията и фирмени обучение.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.08.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК