ИНЖЕНЕР КОНСТРУКТОР- Шумен

Описание

Ако...

Търсите сигурна работа в развиваща се компания.

Обичате да прекарвате часове, разработвайки проекти, а SolidWorks е един от предпочитаните за Вас инструменти за 3D визуализация.

Имате желание да постигате високи резултати и да работите в иновативна компания.

Тогава тази позиция може да е много подходяща за Вас.

Вашите отговорности ще са:
Участвате в създаването на нови изделия и модификации на вече разработени такива;
Участвате пряко в избора на изпълнители на инструменталната екипировка;
Проектирате и изработвате моделни образци според проекта, над който се работи;
Предлагате форма, размери и вид на необходимите защитни опаковки за произвежданите изделия;
Оптимизирате използваните материали в производството, чрез въвеждане на нови иновативни материали и технически подходи, с цел снижаване на себестойността на изделията;
Поддържате и контролирате спецификациите на изделията и изискванията към тях;
Създавате и актуализирате конструктивната документация.

От Вас очакваме да имате:
Висше техническо образование - машинен инженер или друго релевантно;
Отлични познания и опит в работата със Solid works- 3D и 2D;
Компютърна грамотност - MS Office;
Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип;
*Владеенето на английски език и предишен опит в работа с ERP система ще се считат за предимство.

Компанията предлага:
Условия за дългосрочна реализация в утвърдена компания;
Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
Възможности за повишаване на квалификацията;
Съдействие и бонус при релокация от друго населено място;
Дългосрочна работа и коректно отношение.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

18.01.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК