МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ-ПРОДУКТОВО ПОРТФОЛИО- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, опериращи в сферата на временен и постоянен персонал, търсене и подбор, както и разнообразни допълващи HR консултантски дейности.

Нашият клиент е утвърдена фирма, извършваща търговска и инженерингова дейност в областта на автоматизацията и електроразпределението. Компанията предлага цялостна продуктова гама нисковолтова комутационна апаратура, клеми, захранвания, защити от пренапрежения, кабели и аксесоари, инструменти и преносими измервателни прибори.

Във връзка с разширяване на дейността фирма Лапп, най-търсения производител на гъвкави кабели за индустрията, търси да назначи:

Мениджър продажби-продуктово портфолио.

Отговорности:

• Отговаря за изпълнението на търговските цели на компанията, свързани с продуктите на фирмите Lapp;

• Определя продуктовата оферта на Lapp за българския пазар;

• Работи активно със съществуващите клиенти и намира нови за реализиране на търговските цели на компанията;

• Комуникира със съответните международни търговски, логистични и маркетингови отдели на Lapp относно цени, проекти и логистика.

Изисквания:

• Завършено висше инженерно или икономическо образование;

• Задължителна експертиза в активно търсене и привличане на клиенти;

• Опит в областта на търговията с кабели, проводници и инженерингова дейност поне 1 година;

• Владеене на английски език на работно ниво (писмено и говоримо);

• Отлични комуникационни и презентационни умения;

• Стремеж за постигане на високи резултати.

Компанията предлага:

• Възможност за дългосрочно професионално развитие в стабилна компания;

• Стимулираща и подкрепяща работна среда;

• Мотивиращо възнаграждение с отделна бонусна схема;

• Допълнително здравно осигуряване;

• Ваучери за храна 200 лв.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

24.01.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК