СКЛАДОВ СЪТРУДНИК- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, оперираща в областта на временното и постоянно наемане на персонал, търсене и подбор, както и разнообразие от допълнителни консултантски дейности в областта на човешките ресурси.

Нашият клиент е водеща международна компания, предоставяща услуги в проектирането и производство на архитектурни системи и алуминиеви профили за промишлени приложения. Във връзка с разширяване обема на работа, търсим да назначим:

Складов сътрудник

Основни отговорности:

• Обработка на входящите поръчки;

• Следене за състоянието и целостта на стоките;

• Работа складов софтуер;

• Участва в подреждането на стоките и подготвянето на клиентски поръчки;

• Спазване на изискванията за безопасни и здравословни условия на труд в склада.

Изисквания:

• Завършено средно образование;

• Предишен опит в склад ще се счита за предимство;

• Опит в работата със складов софтуер ще се счита за предимство;

• Свидетелство за управление на мотокари и електрокари ще се счита за предимство;

• Добра комуникативност и умения за работа в екип.

Компанията предлага:

• Трудов договор, стандартно работно време;

• Допълнителен социален пакет и бонусна система;

• Ваучери за храна и транспорт;

• Възможности за професионално развитие и напредък;

• Отлична работна среда, атмосфера на разбирателство и взаимопомощ.

Ако припознаваш себе си на тази позиция, тогава бихме се радвали да получим твоята кандидатура!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2400 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

27.11.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК