Шлосер

Фирма за производство на метални изделия, ориентирана предимно за експорт търси отговорен Шлосер, който да допринася за развитието на нашата компания.

Задължения на кандидата:
• Обработка на ламарини:
- машинно рязане;
- машинно огъване;
- пробиване;
- заваряване с тел подаващо устройство;
- боядисване;
- залепване.
• Изработване и сглобяване на метални изделия.
• Работа на предвидените за горепосочените обработки машини и съоръжения, както и с режещи, шлосерски, спомагателни и измервателни уреди и инструменти.

Изисквания към кандидата:
• Над 2 години стаж като шлосер, обработващ ламарини.
• Личностни изисквания: отговорен, организиран, изпълнителен, дисциплиниран.
• Специални изисквания за правоспособност:
Работа с обработващи машини за ламарина и заваряващи устройства (предимство).
• Специални знания и умения:
- разчитане на конструктивни чертежи; маршрутни технологични карти; електромонтажни чертежи (предимство);
- познаване на видовете шлосерски инструменти, тяхното предназначение и възможности, предназначение и начин на работа с измервателни уреди и най-разпространените специални и универсални приспособления, начин на работа с настолни и ръчни пробивни машини, настолни преси, малки гилотинни ножици, ръчни и стационарни шмиргели.

Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, изпратете ни професионалната си автобиография.
Телефон за връзка : 02 444 41 12
Лице за контакт : г-н Сордие
Адрес за кандидатстване на място: ул. Гео Милев 160, кв. Слатина, София

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1415 София ул.Асен Джаков № 1

Дата:

15.05.2018

Организация:

Нютън Денюб ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Нютън Денюб ЕООД може да получите ТУК