Специалист, подбор на персонал (може и без опит)- София

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България и в Европа (Германия, Румъния, Хърватия).

Търсим усмихнати, ентусиазирани и целеустремени кандидати, които да се присъединят към нас на позицията:

Специалист, подбор на персонал (може и без опит)

Какво мога да очаквам като естество на работата?

Ще ни подпомагаш в ежедневните задачи:
• Публикуване на обяви, използвайки разнообразни канали;
• Предварителен подбор и телефонни интервюта на кандидати;
• Организиране на срещи с кандидати;
• Активна работа с база данни за набиране на персонал;
• Административни дейности, според необходимостта по проекти;
• Анализиране на пазара на труда и разработване на стратегии за подбор.

Дали съм подходящ?
• Ако си комуникативен, амбициозен и не се боиш от предизвикателствата.
• Имаш силното желание да се развиваш в сферата на човешките ресурси.
• Полваш английски на работно ниво;
• Винаги забелязваш малките детайли и промени.
• Обичаш да търсиш и намираш положителни решения в сложни ситуации.
• Работиш уверено с Word, Excel, PowerPoint

Нашето предложение:
• Стимулиращо възнаграждение, бонусна система и възможност за развитие;
• Допълнително здравно осигуряване и социални придобивки;
• Сплотен екип и приятелска работна атмосфера;
• Интересна и предизвикателна роля;
• Възможност за развитие в една от водещите фирми за подбор на персонал.

Изпрати ни своята автобиография с няколко думи за това как се припозна в позицията и какво очакваш от работата си при нас! В случай, че имаш допълнителни въпроси, обади се на телефон +359 888284599!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Recruiter / Recruitment Consultant / Administrative / Candidates Talent Seeker / Work Consultant

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.11.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК