Химик

Описание

Химик
В Адеко България, ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За един от нашите най-доверени клиенти – лидер във фармацевтичната индустрия – търсим Химици за Отдел Лаборатории на Качествен контрол.

Основни задължения:
- Извършва дейности, свързани с изпитване на изходни материали, междинни насипни и крайни продукти
- Проверка на данни от аналитични изпитвания
- Оценка на отклоненията, аналитични проучвания и изготвяне на доклади
- Отговаря за правилното изплозване на аналитичната апаратура
- Отговаря за правилното съхранение и употреба на предоставените проби и стандартни вещества

Изисквания към кандидата:
- Висше образование по Химия или Фармация
- Предишен опит в сферата на производството и контрола на лекарствени средства
- Допълнителна квалификация и / или обучения се считат за предимство
- Владеене на английски език на работно ниво
- Готовност за работа на смени

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

28.05.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК