Работник в дърводелски цех

Описание

ОБЩ РАБОТНИК В ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ

Задължения:

• Товари и разтоварва стоки и материали.
• Подпомага служителите при изпълнение на служебните им задължения.
• Почиства работните помещения.
• Оперира с обезопасени машини и инструменти.

Изисквания:
• Средно образование.
• Шофьорска книжка кат.B (предимство)
• Умения за работа в екип, прецизност, отговорност и бързина.

Нашето предложение:
• Отлична социална политика включваща програма за лоялност при ангажираност над 6 (шест) месеца и други.
• Доплащане за полагане на извънреден труд
• Обучение на работното място в развиваща се и широко-обхватна дърводелска работилница.
• Коректност при заплащането, гъвкаво работно време, възможност за придобиване на умения и опит.
• Работа както в обекта на фирмата, така и на място при клиенти.
• Допълнителни бонуси при големи обеми на работа.

Идеалният кандидат е технически грамотен, има хъс за работа и желание да се учи, дори да няма опит.

Ако желаете да кандидатствате, изпратете кратка автобиография с данни за контакт, за да можем да се свържем с вас.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

30.05.2018

Организация:

Булзин ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Булзин ЕООД може да получите ТУК