Електрокарист - 2 смени- Шумен

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.
Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най-добрите кандидати.

За наш клиент, утвърдена производствена компания в гр.Шумен, търсим:

ВОДАЧ ЕЛЕКТРОКАР:

Отговорности:
- Подрежда стоката в склада, извършва товаро-разтоварни дейности с електрокар;
- Отговаря за правилната експлоатация на и поддръжка на мотокара.

От Вас очакваме:
• Готовност за работа на 2 смени;
• Средно образование;
• Свидетелство за управление на мотокар;
• Професионален опит - минимум 6 месеца;
• Отговорност, дисциплинираност, работа в екип.

Фирмата предлага:
• Трудов договор;
• Пълни осигуровки;
• Ваучери за храна.
• Безплатен транспорт или покриване на транспортни разходи.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.08.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК