СЛУЖИТЕЛ СКЛАД- Пловдив

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е най-големия производител на водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки. Модернизираната производствена база и стремежът към непрекъснато усъвършенстване на производственият бизнес правят нашият клиент неоспорим лидер в своят сектор.
Във връзка с разширяване на дейността, от името на нашият клиент – ние търсим мотивирана личност за позицията СЛУЖИТЕЛ СКЛАД

Ние ще Ви предложим:
- Безплатна храна по време на работа;
- Безплатен транспорт;
- Атрактивно възнаграждение;
- Допълнителни социални придобивки;

Ключови отговорности:
- Организира приемането и съхранението на стоките;
- Извършва контрол на получаваните и складирани стоки;
- Въвежда необходимата информация в компютър;

Вашият профил:
- Готовност за работа на смени;
- Средно образование;
- Предишен опит се счита за предимство;

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

15.12.2022

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК