ЕЛЕКТРОМОНТЪОР – ЕЛЕКТРОННА АПАРАТУРА

РейСат България ЕООД е дъщерно дружество на глобалния израелски доставчик на мобилни сателитни комуникационни услуги Gilat Satellite Networks. С повече от 30 години опит, компанията проектира и произвежда съвременно оборудване и осигурява цялостни решения и услуги по иновативни технологии.в областта на комуникациите. РейСат България разполага с висококвалифициран екип от професионалисти, съвременна материална и производствена база.

В момента търсим Електромонтьор – Електронна Апаратура за нашето производствено звено в София.

Вашите задължения ще се изразяват в:
• Прецизно и качествено асемблиране на електронни и механични компоненти
• Следване технологичните инструкции, отнасящи се до монтажа и производството
• Докладване за проблеми, свързани с качеството, процесите, оборудването и материалите
Изисквания:
• Диплома за завършено средно професионално образование ( със специалност Електроника, Електротехника, Фина механика и Оптика или друго релевантно образование)
• Професионален опит в сферата на производството на технически изделия или опит в друго серийно производство ще се счита за предимство
• Прецизност в работата и умение за спазване на крайни срокове
• Минимална компютърна грамотност
• Общи познания по английски език е плюс.
Компанията предлага:
• Добро заплащане
• Първоначално обучение
• Нови и модерно оборудвани работни помещения
• Карта за градски транспорт и безплатен обяд

Контакт ще бъде направен само с кандидати, отговарящи на изискванията на подбора.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.11.2018

Организация:

РейСат България

Детайли за организацията:

Повече информация за РейСат България може да получите ТУК