ТЕХНИК ОТОПЛИТЕЛНИ И ГАЗОВИ ИНСТАЛАЦИИ - Дупница

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой уважаван клиент – лидер в областта на проектирането и изграждането на инсталации, устройства и транспортни съоръжения за природен газ, мотивиран кандидат на позицията:

ТЕХНИК ОТОПЛИТЕЛНИ И ГАЗОВИ ИНСТАЛАЦИИ – гр. Дупница

ОТГОВОРНОСТИ:

Подготовка и монтаж на медни, стоманени, PEX/AL и полипропиленови тръби и арматури;
Монтаж на газови котли и оборудване;
Изграждане на отоплителни инсталации;
Практически умения с различни видове инструменти.

ИЗИСКВАНИЯ:

Средно техническо/електротехническо образование;
Валидна шофьорска книжка;
Умения за работа в екип;
Отговорност и инициативност;
Прeдишен опит на сходна позиция ще се счита за предимство.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Трудов договор и постоянна работа;
Реални осигуровки;
Добро възнаграждение;
Бонусна система;
Стандартно работно време;
Отлична работна атмосфера.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. Дупница

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК