Конструктор- Стара Загора

Описание

Конструктор
Конструктор

С около 40 000 служители в повече от 80 държави, ManpowerGroup е водеща компания в света, предлагаща новаторски решения за работната сила, предоставяйки наемане на персонал решения на глобални и местни компании. Всеки ден 600 професионалисти, представени от професионалисти от Manpower, започват своето ново предизвикателство.

За наш клиент глобален лидер в опраковането на палети със стреч-фолио, търсим конструктор на машини.

Отговорности:
Отговаря за проектирането и разработването на механични компоненти;
Подготовка на техническата документация;
Създаване на механизми, статични и динамични изчисления;
Създава и подпомага подготовката на дизайна, тестването на дизайна и производството на прототипи;

Изисквания:
Опит в областта на материалите и принципите на машиностроенето;
Опит в използването на SolidWorks;
Основните електрически знания се считат за предимство;

Фирмата предлага:
Отличен социален пакет;
Отлично възнаграждение спрямо Вашите умения;
Пакет за преместване;
Реална възможност за кариерно развитие.

Изпратете ни сега Вашата автобиография!
Благодаря Ви!

Поверителността е гарантирана.

"Менпауър България" притежава Лиценз № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги за човешки ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.07.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК