Монтажник- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. Компанията търси да назначи амбициозни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

Монтажник

Отговорности и задължения:
- Извършва нужните операции, съгласно зададената програма;
- Следи за нормалната работа на машината и я подсигурява с материал;
- Сменя съоръженията на машината, когато това е необходимо;
- Стриктно спазва изискванията за качество на продукцията, както и на правилата за безопасност и здраве при работа.

Изисквания към кандидатите:
- Средно техническо образование;
- Опит на подобна позиция поне една година;
- Готовност за работа на смени.

Ние предлагаме:
- Много добро възнаграждение;
- Добра работна среда и условия на труд;
- Динамична и предизвикателна работа, осигуряваща възможности за професионална реализация
-бонусна система
-безплатен фирмен транспорт
-ваучери за храна.

Ако тази позиция представлява интерес за вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на вашите данни е гарантирана.
Менпауър България има лицензен номер № 183/27.12.2021 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК