Сезонни служители - винопроизводство- Стара Загора

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, международна производствена компания, един от най-големите винопроизводители в България, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Сезонни служители - винопроизводство

Компанията предлага:
Продължителност на ангажимента - по време на гроздоберна кампания от м. Септември до м. Октомври, с възможност за удължаване;
Режим на работа – на смени по 8, 10 и 12 часа, включително и нощни смени;
Отлично възнаграждение – от 1500 лв. до 2000 лв. бруто (трудов договор, реално осигуряване);
Осигурени храна и напитки по време на нощна смяна;
Осигурено работно облекло;
Ваучери за храна на стойност 60 лв.;
Допълнително Здравно Осигуряване;
Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Технически познания и мислене;
Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност;
Сръчност, прецизност и физическа издръжливост;
Стриктно следва инструкции и вътрешни процедури;
Готовност за работа на смени, включително и нощни.

Отговорности:
Приемане и преработка на грозде, гроздова мъст, обработка на вина в бъчви;
Следене на температурния режим на съдовете;
Следва инструкции за обработка на вината;
Хигиенизиране на оборудването и работните места;
Спазва изискванията за качество и срок;
Подпомагaне други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

02.10.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК