СЛУЖИТЕЛИ СГЛОБЯВАНЕ НА ДЕТАЙЛИ- Русе

Описание

СЛУЖИТЕЛИ СГЛОБЯВАНЕ НА ДЕТАЙЛИ
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – компания технологичeн лидер в разработката и производството на автомобилни заключващи системи, търсим да назначим мотивирани и отговорни служители за позицията:

Предлагаме:

- Гарантирани месечни доходи
- Осигуровки върху реалната заплата;
- Допълнителна бонусна система за постигнати резултати;
- Ваучери за храна и безплатен служебен транспорт;
- Допълнително заплащане за фирмената столова 2лв. на ден;
- Трисменен режим на работа – 8 часови смени;
- Въвеждащо обучение и възможност за дългосрочно развитие.

Изисквания:

- Работни места подходящи за жени и за мъже;
- Сръчност, прецизност и внимание към детайла;
- Бързина и добра концентрация;
- Отговорност към изпълнение на поставените задачи.

Отговорности:

- Работа на машини за сглобяване на детайли;
- Спазване на изискванията за качество според указанията и инструкциите;
- Подпомагaне на други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 900 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

14.09.2018

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК