Техник "Производство"- Велико Търново

Описание

Техник "Производство"
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи, за свой уважаван клиент – водеща компания, оперираща в сферата на бързооборотните стоки, отговорен и мотивиран специалист за позицията:

Основни функции и задължения:

Осъществява ремонти и профилактични работи на оборудването и инфраструктурата на дружеството, като поддържа информационната база данни на машините и съоръженията;
Участва при изготвяне на планове за поддръжка и ремонт и верифицира ремонтни дейности, извършени от външни фирми;
Участва при техническото приемане на нови машини и съоръжения;
Изпълнява дейности по зазимяване на съоръжения от сградния фонд.

Основни изисквания спрямо подходящия кандидат:

Образование – средно техническо; специалност „Мехатроника“, „Ел. техник” и „Монтьор” или друга подобна;
Практически опит в диагностика и ремонт на машини за производство с ЦПУ;
Познания по механика,електротехника,измервателни прибори,автоматизация,пневматика и хидравлика;
Работа с техническа документация (схеми, технически описания и инструкции за работа и настройка на машини и електронни блокове);

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение и работа в голяма международна фирма;
Възможност за професионално развитие, усвояване на технически компетенции и обучения;
Допълнителни социални придобивки;
Отлична работна атмосфера.

Моля, кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли. Благодарим ви.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.07.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК