Специалист осигуряване на качество

Във връзка с разширяване на дейността си фирма търси да назначи

Задължения:
- Организира и координира цялостния процес по осигуряване качеството на продукцията от приемането на материали до излизането на готова продукция;
- Да спазва изискванията по ЗЗБУТ
- Да има познания по Системата за управление на качеството /СУК/ 2008/2015 г. и принадлежащите и документи
-Да има познания по ISO 9001/2008/2015 и съответните документи
-Участва в процеса на управление и развитие на системите за качество.
- Изготвя и контролира спазването на процедури и инструкции за осигуряване на качество.
- Анализира оплаквания и рекламации от клиенти, предлага и проследява изпълнението на коригиращи и превантивни действия.
- Събира, обобщава и анализира информация, изготвя отчети и анализи на несъответствията /дефекти/ брак.
- Подготвя, съгласува и съхранява необходимите документи във връзка с провежданите одити на продукти в съответствие с действащата процедура.
- Анализира критични места в производствения процес. Прави предложения за подобрения, оптимизиране на производствените процеси, методи и приспособления.

Изисквания:
- Висше или средно техническо образование;
- Английски език - писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност
- Умения за работа в екип, комуникативност, организираност и планиране на работат

Компания предлага:
- Отлични условия на работа в динамична среда.
- Текущи обучения, свързани с Управление и осигуряване на качество.
- Възможност за професионално развитие и израстване в компания с традиции.
- Нарастващо възнаграждение,в зависимост от опита и квалификацията.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 720 до 1100 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

17.07.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК