Заварчик MIG

Описание

Заварчици Северна Ирландия

Изисквания:
- Опит с MIG,MAG,TIG заваряване, минимум 1 година в средни инженерни приложения
- Четене и разбиране на сложни технически чертежи
- Предимство минимален английски език /А1/, приемат се и кандидати без английски език.
- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Заплащане и условия:
- 11.00 паунда на час стартово заплащане.
- Гарантирани 168 часа минимум месечно.
- Възможност за извънреден труд.
- Може да бъде осигурена квартира – самостоятелна стая - обзаведена - 175 паунда на месец, които се удържат от заплатата.
- Платен отпуск –20 дни в годината и националните празници.

Задължения:
- Изработка и заваряване на различни сглобки до правилния стандарт.
- Пълна ежедневна проверка на безопасността на оборудването в района,
- Записване на прогресията на сглобките през производствения процес.
- Поддържане на високо ниво на подреденост в работното пространство.
- Спазване на всички процедури и политики на компанията.
- При необходимост,работа в извън работното време срещу допълнително заплащане.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3200 до 3800 лева на месец

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

04.10.2019

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК