ТЕХНИК/МЕХАНИК В ПРОИЗВОДСТВО

ОУШЪНФЕНДЪРС ЕООД се счита за един от най-иновативните брандове наложили се за 33 години на световният морски пазар.От 1985 г. ОУШЪНФЕНДЪРС е лидер в производството на фендери. ОУШЪНФЕНДЪРС в България се специализира в производството на т. нар. Classic Fenders. Ние сме компания с над 30 годишна история в производството и въвеждането на уникални по рода си, и високо технологични фендери за плавателни съдове.Ние сме бранд от ново поколение, достигнал високо технологични методи за производство на единствените по рода си фендери- OCEAN Classic Boat Fenders.

НАЙ-ДОБРИТЕ ФЕНДЕРИ в целият свят.
Welcome to a world surrounded by OCEAN.

Търсим нов член на екипа ни за позицията ТЕХНИК/МЕХАНИК.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Осъществява ремонти и профилактични работи на оборудването, и инфраструктурата на територията на фабриката.
• Извършва поддръжка на материалната база и електрическите инсталации, за да осигури нормално функциониране на производствената база.
• Съдейства за правилната употреба на автоматизираната производствена система.
• Участва в ремонта на видовете оборудване, инсталации, машини и приспособления.
• Участва в подготвителните дейности и извършва необходимите строително-ремонтни дейности по сградния фонд и помещенията на предприятието.
• Изпълнява задачи,които се задават от Мениджър Поддръжка като накрая на деня дава репорт за свършената работа.
• Осигурява надеждна и безаварийна работа.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – средно техническо; специалност „ Монтъор”, „Ел.техник” или друга близка/подобна.
• Професионален опит по позицията не по-малък от 1 година.
• Технически познания.
• Умения за работа с различни видове техника и инструменти.
• Способност за разчитане на чертежи.
• Комуникативност, сръчност и отговорност.

НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ:
• Мотивиращо заплащане.
• Възможност за кариерно израстване.
• Твърдо възнаграждение +допълнителни социални придобивки ( ваучери за храна)+допълнително бонусиране за коректно отношение към работния процес.
• Трудов договор.
• Дългосрочна заетост.

Ако Вие виждате себе си като организирана личност, която може да се справя с възложени отговорности не се колебайте да се свържете с нас!
Моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка като споменете референтният код . Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Специални умения:
• Образование – средно техническо; специалност „ Монтъор”, „Ел.техник” или друга близка/подобна. • Професионален опит по позицията не по-малък от 1 година. • Технически познания. • Умения за работа с различни видове техника и инструменти. • Способност за разчитане на чертежи. • Комуникативност, сръчност и отговорност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр. Перник, кв. Сини вир, ул. "Урса" 14

Дата:

31.07.2018

Организация:

ОУШЪНФЕНДЪРС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОУШЪНФЕНДЪРС ЕООД може да получите ТУК