Началник на производствен участък за боядисване на метал

Описание

Кои сме ние:

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 20 години опит на пазара. Ако обичате нови предизвикателства и ги посрещате с отношение "може да се направи", имате възможност да се присъедините към нашия екип като Ръководител - производствен участък за боядисване на метал

Основни задължения:

Ръководене и планиране на цялостната дейността на поверения участък, включваща ръчно боядисване с въздушен пистолет/мокро боядисване, китване, работа с шкурка, машинно боядисване
Следене и разпределение на необходимите материали за производствения процес;
Активно участие в разработването на производствените планове;
Оптимизиране на производствените процеси и за намаляване на разходите;
Отговорност за спазването на нормативните изисквания и вътрешните правилници и правила за безопасна работа и противопожарна охрана.

Вашите умения трябва да включват:

Техническо образование - в областта на дървообработването, машиностроенето или строителното инженерство
Опит на ръководна позиция – в областта на металообработването или машиностроенето;
Опит в работата с конструктивна и технологична документация (чертежи, инструкции и т.н.);
Компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Способност за вземане на самостоятелни решения;
Организираност и отговорност;
Умения за работа в екип;
Енергичност и отдаденост в работата.

Ние предлагаме:

Интересна работа в екип от различни специалисти;
Възможност за професионално развитие в утвърдена компания;
Много добро възнаграждение;
Млад и динамичен екип;
Организиран транспорт от гр. Ловеч, гр. Плевен, гр.Белене и гр. Левски.

Как да кандидатствате:

Моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".

Само одобрените кандидати, представили пълен комплект документи, ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Летница

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

01.08.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК