ГРАДИНАР- ЗЕЛЕНЧУЦИ, ОВОЩНА ГРАДИНА, ЛОЗОВИ НАСАЖДЕНИЯ

Във връзка с развитието на индивидуално стопанство, търсим градинар за отглеждането на: 3,5 дка зеленчуци; 3,5 дка трайни насаждения, различни видове /овощна градина/; 1,300 дка лозови насаждения
Подходящи са кандидати, които отговарят на следните изисквания:
- задълбочени познания и практически опит в отглеждането на зеленчуци, овощни градини и лозови насаждения,
- практически умения в правилното им отглеждане, третиране, обработка и поддържане.
- отговорно отношение и желание за такъв тип работа
- с умения за сработване и работа в екип
- в добра физическа форма, коректен и лоялен
- за предпочитане е кандидатите да имат личен автомобил, но не е задължително

Основни задължения:
- всекидневна грижа за всички насаждения зеленчукови и трайни насаждения
- умения за работа с напоителна система
- умения за работа с градинска техника и инструменти за косене,плевене, торене, аериране, подрязване, прекопаване и др.
- работи се в екип с останалите градинари

Ние предлагаме:
- отлични условия за земеделската работа
- екип от подготвени работници за подпомагане на дейността
- трудов договор с "Еврокомерс ХМ" ООД
- възможност за прилагани на иновативни методи за работа

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

При интерес, моля, прикачете СV на email: hriman.hr@gmail.com или посочете номер за връзка. Може да получите допълнителна информация на тел.0884778000 до 20.00 ч всеки работен ден, без събота и неделя.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1800 лева на месец

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

06.08.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК