Работници за пакетаж на готова продукция

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, компания занимаваща се с производство и дистрибуция на бързооборотни стоки:

Отговорности:

•Извършва пакетаж на готовата продукция;
•Извършва товаро-разтоварна дейност на постъпващи в склада опаковки и материали;
•Следи за състоянието на съхраняваните стоки и материали и прави предложения при възникнали проблеми;
•Спазва хигиенните изисквания - лична хигиена, хигиена на работното място.

Компанията предлага:

•Добро стартово възнаграждение, трудов договор, пълни осигуровки;
•Работа в млад и динамичен екип;
•Професионално отношение по време на работния процес;
•Работа на смени;
•Осигурен транспорт до работното място.

Изисквания към кандидатите:

•Прецизност, организираност, отговорност;
•Умения за работа в екип;
•Добри комуникационни умения;
•Опит в сферата, ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бобов дол

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.08.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК