ШЛОСЕР/ИНСТРУМЕНТАЛНО ПРОИЗВОДСТВО/- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, част от международен концерн, лидер в аутомотив сектора, търсим да назначим:

ШЛОСЕР/ИНСТРУМЕНТАЛНО ПРОИЗВОДСТВО/

Отговорности:

* Подготовя и изработва шлосерски детайли и възли, извършва монтаж и демонтаж;
* Отговаря за подготовката на производството на шлосерски елементи и възли от конструкцията на инструмента,
* Проследява изпълнението в производството, измерването и монтажа;
* Следи за точността на изработените детайли, и за спазване на технологията;
* Носи отговорност за качествено и навременно изпълнение на шлосерските детайли.

Изисквания:

* Средно техническо образование;
* Умение за разчитане на технически чертежи;
* Умения за изработване на шлосерски детайли и възли за шприцформи;
* Добри познания по металознание;
* Опит на сходна позиция - минимум 1 година;
* Опит с универсален струг, универсална фреза и плосък шлайф ще се счита за предимство;
* Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

* Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти.
* Възможност за кариерно развитие;
* Модерна и професионална работна атмосфера.
* Отлично възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
* Безплатен транспорт;
* Допълнителни социални придобивки.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК