СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ Електрокарист- работа с високоповдигач/ Reach truck

Българският офис на DEKRA Arbeit Group, една от най-големите немски компании за персонал, търси да назначи складови служители в производството на електронни устройства в гр. София.

Складови служители- мъже или жени

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование;
- Свидетелство и реални умения за управление на високоповдигачи/ Reach Trucks (20 метра);
- Базови знания по английски език;
- Умения за работа в екип, добри комуникационни умения;
- Дисциплиниран, организиран и надежден човек;
- /работа със складова програма е предимство/;
- /работа със скенер устройство/ баркод четец е предимство/.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Подреждане и съхраняване получените производствени материали/ готова продукция и контролиране тяхното отпускане за нуждите на производството или за изпращане към клиента;
- Заприхождаване на материали в ERP система;
- Работа със скенер устройство, спазвайки съответните изисквания и процедури;
- Спазване на правилата и инструкциите за здравословни и безопасни условия на труд;
- Работа на две смени;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Отлични работни условия;
• Осигурен транспорт от определени точки на София и околностите;
• Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;
• Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова и производствена база;
• Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
• Допълнителен социален пакет;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 875 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

07.10.2019

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК