СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ/ ПИКЕР/ PICKER

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш корпоративен клиент търсим да назначим:

Складови служители- мъже и/или жени

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование;
- Опит със складова програма;
- Базови знания по английски език;
- Умение за работа в екип, добри комуникационни умения;
- Дисциплиниран, организиран и надежден човек.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Подреждане и съхраняване получените производствени материали и зареждане на работните места в производството;
- Работа със складов софтуер SAP;
- Работа със скенер устройство, спазвайки съответните изисквания и процедури;
- Спазване на правилата и инструкциите за здравословни и безопасни условия на труд;
- Работа 24/7 по график;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлични работни условия;
- Осигурен транспорт от определени точки на София и околностите;
- Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;
- Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова и производствена база;
- Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
- Допълнителен социален пакет;
- Въвеждащо обучение и възможност за развитие.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

13.08.2019

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК