Работник производство

Описание

Поради увеличаване обема на работа, търсим да назначим

Изисквания към кандидатите:
- завършено средно образование;
- отговорен, прецизен и мотивиран
- с готовност за работа на удължено работно време;
- опит в производствена сфера ще се счита за предимство.

Основни задължения:
- работи с наличните машини и съоръжения, под пряко наблюдение и след инструктаж
- извършва работи по товарене и разтоварване и транспортиране между отделните звена и производствени възли и центрове;
- извършва и друга обща работа, възложена от ръководителя.

Фирмата предлага:
- трудов договор и осигуровки, съгласно КТ;
- дългосрочна заетост;
- добри условия на работа;
- работа редовна смяна, при петдневна работна седмица.

За кандидати с технически познания и опит, фирмата предлага възможност за израстване и повишаване на финансовите постъпления.

При интерес, моля, прикачете СV на email: hriman.hr@gmail.com или посочете номер за връзка. Може да получите допълнителна информация на тел.0884778000 до 20.00 ч всеки работен ден, без събота и неделя.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.08.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК