Машинен оператор / производство на пластмасови изделия/ с обучение

Машинен оператор производство /мъже, жени/, започване веднага!

За производствено предприятие в община Родопи с осигурен транспорт от/ до Пловдив, търсим кандидати / може и без опит/за позицията

Нова производствена база

Постоянна работа

Трудов договор/Социално осигуряване

Събота и неделя – почивни дни

Работа на смени – дневна от 7 до 19 ч.; нощна – от 19 ч. до 7 ч.

Заплащане – 965 лв. / бруто/ плюс бонус при пълен месец

Задължения:

Проверява и зарежда дозиращите системи с материал

Контролира технологичния процес и следи за качеството

Участва в обслужването на машините и оборудването при необходимост /монтиране/демонтиране/

Контролира смилането на отпадния материал

Почиства работното място

Изисквания към кандидатите:

Опит не се изисква – предлага се обучение

Средно техническо образование – желателно

Желание за работа, обучение и развитие

0988 235090

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 965 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Бургас, жк. Лазур, бл.46, вх. А

Дата:

10.08.2018

Организация:

Хедхънтърс ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Хедхънтърс ЕООД може да получите ТУК