Разкройчик, кантировач на дървени плоскости- Бургас

Описание

Разкройчик, кантировач на дървени плоскости
Направете кариера с HOMEMAX!

В успешните фирми работят успешни служители!

За филиала ни в гр.Бургас, търсим ангажиран и мотивиран:

Задължения:

-разкрой
-кантирне
-пробиване на отвори за панти
-поема и изпълнява заявки от клиенти
-правилна експлоатация и поддръжка на поверените машини и инструменти
-прием,контрол и ревизиране на склада с плоскости

Подходящият кандидат:

- притежава технически познания и умения за работа с циркуляр, кантираща и дупчеща машина
- има предишен опит на сходна позиция
- е прецизен и отговорен към качеството на извършваната работа
- има опит в пряко обслужване на клиенти
- е наблюдателен и експедитивен

Ние предлагаме:

- възможност за кариерно развитие
- динамична работа, в отлична работна среда
- коректност и дългосрочност в трудовите отношения
- стимулиращо възнаграждение и добър социален пакет

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, то ние ще се радваме да получим Вашите кандидатури директно онлайн или на място във филиала ни на адрес: гр. Бургас, главен път Бургас-София, 4-ти километър, бюро Информация, на вниманието на Управителя.

Моля, кандидатствайте по тази обява, единствено ако считате, че отговаряте на изискванията. Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

29.03.2021

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК