Шофьор C+E- София

Описание

Шофьор C+E
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:
Шофьор С+Е

Компанията предлага:
Допълнително здравно осигуряване;
Добри условия на труд в модерна база;
Ваучери за Рожден ден и Коледа;
Работа на смени;
Коректни трудовоправни отношения.

Основни задължения и отговорности;
Извършва товарене на стоките в автомобила, съгласно правилата за съхранение и реда на доставка за съответния маршрут;
Носи отговорност за количеството, качеството, приемането /предаването/ и придвижването на стоката към клиента;
Спазва планираните времена за товарене, пътуване, доставка и почивки по време на курса.
Попълва ясно, точно и своевременно всички транспортни документи;
Извършва предаване на стоките и приемане амбалажа на клиента съгласно възприетия ред, установен с вътрешни процедури на компанията;
Отговаря за състоянието на поверената му техника / товарен автомобил, оборудване в автомобила, скенер/ по време на работа.

Изисквания:
Средно образование;
Компютърни умения - предимство;
Категория С+ Е - задължително;
Минимум 1 г. управление на камион с ремарке;
Добри шофьорски умения, комуникативност.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК