Складови служители /временна заетост/- Стара Загора

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, международна производствена компания, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позицията:

Складови служители /временна заетост/

Отговорности:
Сортиране на плочи гипскартон;
Работа на машина за рязане на гипскартотени ивици;
Подаване и сваляне на плочи за инсталация за перфорирани плосткости;
Зареждане на машини за рязане на ивици;
Попълвне на ежесменни справки и протоколи за извършената работа;
Почистване по инстлацията вътре в завода, както и почистване отвън в района на производството.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Техническите познания са предимство;
Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност;
Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
Стриктно следва инструкции и вътрешни процедури;
Готовност за работа на смени, включително и нощни.

Компанията предлага:
Работно време - дневна смяна, нощна смяна, два дни се почива;
дневна смяна от 7.00 до 19.00;
нощна смяна от 19.00 до 7.00;
12 часов работен ден;
Заплащане - 10,00 лв. нето на час;
Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти;
Осигурено работно облекло и обувки;
Поемане на разходи за транспорт от и до работното място.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

За повече информация: 0887796771 - Мариана Господинова

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.02.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК