Машинен оператор

Корпорация Язаки е една от най-големите компании в автомобилния бизнес, притежаваща над 400 завода по целия свят.
"Язаки България" ЕООД е основана през 2007 година и към настоящия момент е работодател на близо 5000 души. За нуждите на своето производство фирмата търси да назначи Машинни оператори.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Работи според утвърдените правила и стандарти.
• Работи със съвременни машини с цифрово програмно управление (ЦПУ).
• Работи със специализиран софтуер предназначен конкретно за дадените видове машини.
• Извършва настройки и следи за правилната експлоатация на повереното му оборудване.
• Попълва редовно и коректно необходимата документация.
• Изпълнява поставените задачи съвестно и качествeно, по утвърдените стандарти и с определената за позицията ефективност, спазвайки правилата за безопасност и използвайки лични предпазни средства.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Завършено средно специално образование технически профил.
С предимност са специалностите: машиностроене, машини и системи с ЦПУ, металорежещи машини.
• Основни познания при работа с компютър.
• Трудов стаж в производство на подобна позиция е предимство.
• Умение за поемане на лична отговорност.

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

- Способност за бързо адаптиране и обучение.
- Умение за работа в екип.
- Желание за работа и усъвършенстване на придобитите умения.
- Желание за работа, свързана с производство на изделия.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Първоначално обучение.
- Отлична работна атмосфера.
- Работа на смени.
- Възможност за развитие и професионална реализация.

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Димитровград

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

17.08.2018

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК