Оператор въвеждане на данни

Корпорация Язаки е една от най-големите мултинационални компании в автомобилния бизнес с повече от 400 завода в целия свят. "Язаки България" ЕООД е основана през 2007 г. и към момента има около 5000 служители.
В момента ние търсим отговорен и динамичен човек да се присъедини към нашия екип от професионалисти, като Оператор въвеждане на данни в завода ни в гр. Димитровград

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Събиране и обработка на информация за присъствие, изпълнение на плана и непродуктивно време на персонала;
Актуализиране и поддържане на производствената информация (ефективност, производителност, престой, брак) в електронен вид;
Поддържане на актуална база данни;
Периодично отчитане на производствените показатели;
Следи и поръчва необходимите индиректни материали, необходими на производствения процес;
Събиране на информация за бракувани материали от производствения процес и бракуваването им в SAP.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

Завършено средно или висше образование
Отлични компютърни умения - работа с Microsoft Office
Аналитично мислене
Работа в екип
Способност за работа под напрежение и спазване на крайни срокове

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Въвеждащо обучение
Отлична работна атмосфера
Работа на смени
Възможност за развитие и професионална реализация

Месторабота: Димитровград

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Специални умения:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Димитровград

Адрес:

гр. Ямбол 8600 бул. ЕВРОПА No 43

Дата:

17.08.2018

Организация:

Язаки България ЕООД

Повече информация за Язаки България ЕООД може да получите ТУК