Оператор. сътрудник, помощен персонал

Описание

РАБОТА В ПРОИЗВОДСТВО В ЧЕХИЯ.
БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОНИ

За квалифицирани и неквалифицирани кадри.

Модерни и чисти заводи с отлични условия на работа
Трудов договор и дългосрочна заетост с осигуровки в Европейския съюз.
Безплатно настаняване за всички служители. Отлични условия.
Безплатни консумативи - електричество, вода, парно.
Възстановяване на разходите от България до Чехия на след отработен период.
Възможност за хранене в модерна столова на работното място на преференциални цени или получаване на субсидирани ваучери за храна.
Осигурено пълно съдействие в процеса на регистрация, заминаване, посрещане, по време на целия престой по трудов договор.
Координатор на ваше разположение.

Длъжностна характеристика, отговорности и задължения:

Работа в производствения сектор – оператори, служители, помощен персонал и др.

Заплащане и бенефициенти:

Заплащането варира между 650 и 1200 евро ЧИСТО на месец, в зависимост от длъжността и позицията, без бонусите и допълнителното заплащане на извънредния труд.
Постоянно растящи заплати в рамките на първата година, след изпитателния период.
Договор и осигуряване в Чехия (с Чешка фирма) на пълна работна заплата.
Бонуси за присъствие, качество, продуктивност, ефективност, релокация и др.
Допълнително заплащане за извънреден труд, нощни смени, събота и неделя, национални празници от 10 до 100% на час.
Възможност за организиран безплатен транспорт до работното място.
Работно облекло, обувки, помощни средства.

Изисквания:

Възраст 18-55 години – жени, мъже, семейства.
Опит не се изисква ( предимство ако имате опит).
Образование не се изисква ( предимство с техническо образование)
Не са нужни езикови познания.
Съзнателно и сериозно отношение към работата.
Интерес за дългосрочна работа.
Физическа годност.
Трудолюбие, надеждност.
Желание за работа на смени.
Опазване на повереното ви имущество (инструменти, квартира и тн.)

ПОСТЪПВАНЕ – ВЕДНАГА!
За повече информация, посетете нашия сайт http://www.askwork.eu или се свържете с нас на телефон : 0887980271

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 2400 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

Велико Търново Полтава 11

Дата:

22.08.2018

Организация:

Ъдванст Солюшън Нолидж
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Ъдванст Солюшън Нолидж може да получите ТУК