Машинен монтьор

Описание

Основни функции и задължения:
Работи за осъществяването на основната ремонтна дейност и профилактика на машините.

Изисквания / спецификация на длъжността:
1. Да умее да работи с мерителни инструменти;
2. Да умее да чете добре всички документи, съпровождащи ремонтната дейност;
3. Аналитични способности;
4. Да умее да работи в екип;
5. Възможност за работа на смени, включително полагане на нощен труд.

Образование: Средно + професионална квалификация / средно;

Опит на подобна позиция – предимство.

Ако нашето предложение представлява интерес за вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни своята професионална автобиография.

Можете да кандидатствате и на място във фирмата.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Шумен

Дата:

29.08.2018

Организация:

"Алкомет" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Алкомет" АД може да получите ТУК