Машинен оператор

Във връзка с разширяване на дейността си, дружеството търси да назначи служители на длъжност "Машинен оператор".

Основни задължения:
1. Извършва технологични операции на машини и съоръжения за леене, валцоване или пресоване, разтегляне, изправяне и рязане на алуминиеви продукти.
2. Следи за качеството на произвежданата продукция;
3. Спазва производствено техническите и технологични разпореждания;
4. Извършва ежедневно обслужване на машината, с която работи, поддържа я в изправно състояние;

Изисквания към кандидатите:
1. Добри технически познания и умения;
2. Умения за работа с мерителни инструменти;
3. Умения за работа в екип;
4. Възможност за работа на смени, включително полагане на нощен труд;
5. Трудов опит в производствено предприятие и/или на сходна длъжност ще се смята за предимство.

Ако нашето предложение представлява интерес за вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни своята актуална автобиография.

Можете да кандидатствате и на място във фирмата.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Шумен

Дата:

29.08.2018

Организация:

"Алкомет" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Алкомет" АД може да получите ТУК