Ръководител производствен отдел- Пловдив

Описание

Ръководител производствен отдел
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, международен лидер в производството машини за автомобилната, фармацевтичната, химическата и хранително-вкусовата промишленост, търсим да назначим:

Отговорности:
- Организира и контролира изпълнението на производствените задачи в отдел Корпусосторене;
- Разпределя работата на служителите в отдела, като оптимизира процесите;
- Осъществява ежедневен оперативен контрол на екип от 20-25 служителя, следи за стриктното спазване на инструкциите за техника на безопастност при работа;
- Следи за спазване сроковете за производство на готова продукция;
- Участва в подбора на новите служители в отдела;
- Подпомага началник Производство при осъществяване на производствената дейност и отчита резултатите на него;
- Участва активно при решаването на технологични и технически проблеми.

Изисквания:
- Завършено техническо образование;
- Работа с офис пакет (MS Office);
- Отлични организационни умения;
- Умения за управление на екип;
*Опит в машиностроително предприятие ще се счита за предимство;
*Професионален опит в областта на заваряването ще се счита за предимство;
*Желание за развитие в областта на машиностроенето.

Компанията предлага:
- 8 часов работен ден при отлични условия на труд;
- Допълнителни придобивки;
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

01.11.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК