ШОФЬОР ДОСТАВКИ

„Белла България” АД е най-големият производител на хранителни продукти в страната и водещ представител на индустрията в Югоизточна Европа. Събира под един покрив водещи марки, продукти и услуги, които предлагат най-доброто съотношение цена-качество. Портфолиото му съдържа над 200 продукта, произвеждани под собствени и частни марки в 9 преработвателни предприятия.

Компанията търси да назначи за логистичната си база в жк. Дружба:

ШОФЬОР ДОСТАВКИ - кат. В

Задължения:
- Извършва превози на стока в района на гр. София;
- Описва в пътен лист данните за извършените курсове;
- Отговаря за правилната експлоатация на автомобила и опазването на товарите;
- Носи материална отговорност за поверените му стоково-парични ценности.

Изисквания:
- Средно образование;
- Свидетелство за правоуправление на МПС, кат. B.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Данните, които се предоставят, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред за съхранение и защита.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе

Дата:

04.09.2018

Организация:

Белла България АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Белла България АД може да получите ТУК