Специалист Производствено планиране- Бургас

Описание

Специалист Производствено планиране
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За един от нашите партньори – утвърдена производствена компания, търсим мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

Основни отговорности:
- Планиране на производството по групи продукти, звена, общ обем и сроковете за изпълнение;
- Планиране на материали и суровини и срокове за тяхната доставка;
- Оптимизация на заетостта и капацитетите на производството в предприятието;
- Проверка и потвърждение на изпълнимостта на прогнозата за производственият капацитет, съобразно с плана за продажби;
- Приемане и обработване на поръчки от търговски отдел;
- Оформяне на документи за експедиция;
- Изготвяне на справки и анализи за ръководството.

Изисквания за позицията:
- Минимум 3 години опит в областта на производството;
- Опит в производственото планиране и в работата със системи за производствено планиране;
- Отлични аналитични умения;
- Добра компютърна грамотност, умения за работа с Word, Excel,PowerPoint;
- Работно ниво на английски или немски език;
- Комуникативност;
- Умение за работа в екип;

Компанията предлага:
- Възможност за успешна кариера;
- Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Стимулиращо възнаграждение.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК